Series
Ratings
30
High KickRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 1.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 2.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5