Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Free Chol Soo LeeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5