Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5