Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
LavaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
RampantRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5