Titles you rated
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
 Demon SlayerRated ★ 3.0 Demon SlayerRated ★ 3.0
 Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5 Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5
 HorimiyaRated ★ 4.0 HorimiyaRated ★ 4.0
 My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0 My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
 The Elusive SamuraiRated ★ 2.5 The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
 Skip and LoaferRated ★ 4.5 Skip and LoaferRated ★ 4.5
 Chainsaw ManRated ★ 3.5 Chainsaw ManRated ★ 3.5
 Oshi no KoRated ★ 4.0 Oshi no KoRated ★ 4.0
 Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5 Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
 The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0 The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
 A Sign of AffectionRated ★ 4.5 A Sign of AffectionRated ★ 4.5
 Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0 Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
 My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5 My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
 My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5 My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
 Your Lie in AprilRated ★ 4.5 Your Lie in AprilRated ★ 4.5
 Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5 Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
- IldajongsaRated ★ 3.0