Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Prayers for BobbyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 0.5
MementoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5