Movies
Ratings
810- SugarRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Trade Your LoveRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0