Titles you rated
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0