Movies
Ratings
78
Parallel LifeRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0