Titles you rated
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Station 19 Season 7Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 1.0
Dated and RelatedRated ★ 3.0
The BoyfriendRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5