Movies
Ratings
338
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
The Woman Who RanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0