Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0