Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0