Movies
Ratings
209
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
In the Tall GrassRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Love, SimonRated ★ 4.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5