Movies
Ratings
436- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Street KingsRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Love PhobiaRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0