Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 2.5
GoldenEyeRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0