Movies
Ratings
70
Notting HillRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5