Series
Ratings
114
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 4.5
Rookie King Channel BTSRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 1.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 1.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.0
The King's DoctorRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 1.0
IRISRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0