Movies
Ratings
310
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5