Movies
Ratings
1429
EscapeRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
BargainRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5