Titles you rated
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0