Titles you rated
AlliedRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 2.5
The Final CutRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 4.0
The Wrong MissyRated ★ 2.5
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 2.5
Bad MomsRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.0
JexiRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5