Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Rated GRated ★ 4.5- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0