Series
Ratings
63
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0