Movies
Ratings
68
No Other ChoiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5