Titles you rated
RoboCopRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0