Movies
Ratings
1208
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5