Movies
Ratings
69
The AvengersRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0