Titles you rated
BreathlessRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5