Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0