Series
Ratings
111
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
PlutoRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5