Series
Ratings
16
GoblinRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0