Titles you rated
TraffickersRated ★ 4.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 4.0
Hellraiser III: Hell on EarthRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
ReincarnationRated ★ 2.0
The GhostRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
AloneRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0