Movies
Ratings
170
ChappieRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Venus and MarsRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0