Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 2.0