Movies
Ratings
584
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 4.0
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0