Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5