Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Tasokare HotelRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
The Kardashians Season 2Rated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.5- Grand ArmyRated ★ 3.5
CastleRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Kageki Shoujo!Rated ★ 4.0