Movies
Ratings
161
The Face ReaderRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0