Movies
Ratings
58
VenomRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
MonolithRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.5
ProdigyRated ★ 5.0
Max SteelRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 2.5
ComaRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
If I StayRated ★ 2.5
Bennett's WarRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5