Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
TumbleweedRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5