Series
Ratings
107
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 1.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0