Series
Ratings
131
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Black DovesRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5- Louie Season 1Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
ObliteratedRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0