Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
SmileRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
RunRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.5
FallRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 4.0
NopeRated ★ 0.5
The MediumRated ★ 1.0