Movies
Ratings
814
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Pain and GloryRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5