Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Clear and Present DangerRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5