Titles you rated
KING OF PRISM -Shiny Seven Stars-Rated ★ 4.0
Tess of the D'UrbervillesRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Chinese Paladin Season 1Rated ★ 2.0
Perfect CoupleRated ★ 2.5
The Journey of FlowerRated ★ 5.0- Vicious.Rated ★ 4.0
- ViciousRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 4.5
Black BooksRated ★ 4.5
Black BooksRated ★ 4.5
UtopiaRated ★ 2.0- Battle of ChangshaRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 3.5