Movies
Ratings
176
On the Basis of SexRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
My SonRated ★ 3.0
Mozart l'opéra Rock 3DRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 2.0- Blind DatingRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 2.0- The SoloistRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0