Titles you rated
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
- One WinRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 1.0
RansomedRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
The ShiningRated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 0.5