Movies
Ratings
235
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5